Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Życzenia z okazji Dnia Myśli Braterskiej

UDOSTĘPNIJ
/
711
Życzenia z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Dzień Myśli Braterskiej to święto upamiętniające urodziny założyciela skautingu sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave Baden-Powell.

Wszystkim zuchom, harcerzom, instruktorom, przyjaciołom harcerstwa, życzymy poznania, czym jest prawdziwe braterstwo, mnóstwa satysfakcji z podejmowanych działań, jak również, aby nigdy w Was nie zgasła iskra przygody, która czeka za rogiem.

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP

Niech tysiące skautowych pozdrowień, krążących po świecie w tym szczególnym dniu, budują w nas poczucie braterstwa i płynącej z niego odwagi do codziennego wysiłku we wspólnym zmienianiu świata na lepszy.

 

Z okazji obchodzonego na całym świecie Dnia Myśli Braterskiej, święta upamiętniającego urodziny założycieli skautingu – sir Roberta Baden–Powella i jego żony lady Olave Baden-Powell życzymy wszystkim satysfakcji z podejmowanych działań, otwartości na drugiego człowieka i niegasnących przyjaźni.

hm. Anna Nowosad  – Naczelniczka ZHP
hm. Dariusz Supeł – Przewodniczący ZHP

%d bloggers like this: