Zgłoszenia na Intercamp ruszyły!

Źródło: intercamp.zhp.pl
Zgłoszenia na Intercamp ruszyły!

Rozpoczynamy rekrutację na zlot InterCamp 2018, który odbędzie się w Belgii w dniach 18-21 maja 2018r! Dla kogo zlot? Uczestnicy powinni być w wieku 11-17 lat. Osoby pełnoletnie mogą pojechać jako opiekunowie bądź IST. Więcej informacji oraz dokładne zasady zgłoszeń w zakładach „Zgłoszenia”. Rekrutacja do 10 grudnia, ale pamiętaj że trzeba wykonać zadanie przedzlotowe i dosłać wymagane opinie, więc nie zostawiaj zgłoszenia na ostatnią chwilę.

Czy warto pojechać? Na pewno! Zlot międzynarodowy to niesamowite przeżycie. Oprócz mnóstwa wspomnień i nowych przyjaźni, udział w takim wydarzeniu otwiera oczy na świat, dodaje pewności siebie, budzi ciekawość do poznawania innych kultur, pokazuje, że nauka języka się opłaca, „ładuje baterie”, motywuje do większego zaangażowania się w pracę drużyny, daję okazję do zdobywania sprawności czy wykonywania zadań z próby na stopień. Dla opiekuna czy patrolowego to świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności organizacyjnych,  a także inspiracja i nowe pomysły do wykorzystania w pracy z drużyną. InterCamp jest dodatkowo jednym z najtańszych, wartych wyjazdu, zlotów międzynarodowych i nie odbywa się daleko. Chcesz się wybrać na zlot, ale nigdy nie byłeś i masz wątpliwości? Napisz do nas, intercamp@zhp.pl, pomożemy!