harcerstwo z Kujaw i Pomorza

Zespół Zagraniczny Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Opinia pełnomocnika

Dla wszystkich osób, drużyn, patroli, które chcą wziąć udział w jakimkolwiek wydarzeniu międzynarodowym.

Co na Was czeka?

Roverway 2018

Zapraszamy do udziału w największym europejskim spotkaniu wędrowników – Roverway, który skierowany jest do osób w wieku wędrowniczym (między 16 a 22 rokiem...

Read More

To my!

phm. Monika Grądecka

pełnomocniczka ds. zagranicznych

Hufiec ZHP Grudziądz

Z wykształcenia jestem absolwentką biotechnologii i filologii angielskiej. Zawodowo spełniam się, pracując w firmie farmaceutycznej. Jestem Komisarką Zagraniczną ZHP, a w naszej chorągwi Pełnomocnikiem Komendanta Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ds. zagranicznych. To moje pole służby od 2013 roku.

pwd. Aleksandra Falkowska

członkini zespołu

Hufiec ZHP Toruń

Studiuję elektronikę i telekomunikację na Politechnice Gdańskiej. Studia łączę z działaniem w toruńskim hufcu - prowadzę drużynę wędrowniczą, pełnię funkcję zastępcy komendanta szczepu i jestem członkinią Zespołu Kadry Kształcącej. Regularnie biorę udział w InterCampach jako cżłonkini IST.

pwd. Dominika Duszyńska

członkini zespołu

Hufiec ZHP Bydgoszcz-Miasto

Studiuję medycynę w Poznaniu. Lubię poznawać obce kultury i uczyć się nowych języków. Czasami też maluję przeróżne wzorki na paznokciach. Regularnie biorę udział w wydarzeniach międzynarodowych, a na co dzień prowadzę wiele konwersacji ze skautami z różnych krajów świata.

pwd. Patryk Majszewski

członek zespołu

Hufiec ZHP Toruń

Jestem drużynowym, jak również członkiem Zespołu Kadry Kształcącej i Komisji Rewizyjnej. Od kilku lat jeżdżę na zlot InterCamp jako członek IST, w 2018 roku reprezentowałem ZHP na European Youth Event w Strasburgu. Nawiązuję kontakty ze skautami z różnych krajów i, jeżeli jest taka możliwość, goszczę ich na obozie letnim.

phm. Anna Ziółkowska

członkini zespołu

Hufiec ZHP Włocławek

Pełnię służbę na różnych poziomach naszej organizacji. Przede wszystkim jestem Pełnomocniczką ds. Zagranicznych w Hufcu ZHP Włocławek. Działam również w Wydziale Zagranicznym GK ZHP w ramach Zespołu ds. WAGGGS. Studiuję zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim i to właśnie z tą branżą wiążę swoją przyszłość.

Przydatne

Tego na pewno będziecie potrzebować w Waszych zagranicznych przygodach!

Kontakt

e-mail: zagranica.kp@zhp.net.pl
monika.gradecka@zhp.net.pl

Zespół Zagraniczny
Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP
ul. Dworcowa 56
85-010 Bydgoszcz