ZESPÓŁ KOMUNIKACJI I PROMOCJI

Widziałeś kiedyś harcerzy i harcerki z aparatami, telefonami, stabilizatorami do kamer na chorągwianych wydarzeniach? Najprawdopodobniej byliśmy to właśnie my, członkowie Zespołu Komunikacji i Promocji Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP. Codziennie dbamy, aby przekazywać Wam najważniejsze informacje z życia naszej chorągwi. Zajmujemy się tworzeniem relacji fotograficznych, jak i wideo. Przekazujemy, co się dzieje w trakcie chorągwianych wydarzeń nie tylko na Facebooku, ale i na Instagramie. Tworzymy dla Was SharePoint chorągwi i opiekujemy się kontami e-ZHP. I tak, jest tego więcej, ale to już sprawdźcie sami!

Skład Zespołu

Członkowie zespołu:

• pwd. Artur Lamali – szef zespołu
  • pwd. Michał Pyszora
  • pwd. Maja Rosińska
  • pwd. Joanna Osiecka
  • pwd. Dominika Bucholc
  • pwd. Martyna Szwechowicz
  • Piotr Krystochowicz
  • pwd. Agata Bross
  • pwd. Rafał Murawski

Współpracownicy zespołu:

• pwd. Weronika Bączek
  •  pwd. Marysia Lewicka

pwd. Artur Lamali

szef zespołu

Instruktor Hufca ZHP Grudziądz. Na co dzień pracuje w logistyce i studiuje inżynierię łańcuchów dostaw. Lubi alternatywne metody parzenia kawy.

pwd. Maja Rosińska

praca z kadrą i szkolenia

Instruktorka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto. Studentka psychologii, marketingowiec. Nie wyobraża sobie obozu harcerskiego bez kawy.

pwd. Joanna Osiecka

helpdesk & strony internetowe

Instruktorka Hufca ZHP Nowe Miasto Lubawskie,  jej ukrytym talentem jest umiejętność ocenienia gramatury papieru po dotyku.

pwd. Martyna Szwechowicz

grafik

Instruktorka Hufca ZHP Nowe Miasto Lubawskie. Na co dzień uczy się i pracuje jako grafik.

Piotr Krystochowicz

grafik

Działa w Hufcu ZHP Nowe Miasto Lubawskie. Student filologii angielskiej, grafik bardziej z pasji. Jest również bardzo słaby w opisywaniu samego siebie.

pwd. Marysia Lewicka

grafik i rysowniczka

Instruktorka Hufca ZHP Toruń. Studentka psychologii w biznesie, aspirująca poliglotka. W kontekście harcerskim zuchowiec i kształceniowiec. Raczej w tej kolejności.

pwd. Weronika Bączek

menedżer mediów społecznościowych

Instruktorka Hufca ZHP Gdynia. Na co dzień studentka medioznawstwa z zamiłowaniem do podróży, żeglarstwa, teatru.

pwd. Michał Pyszora

wideograf & helpdesk

Instruktor Hufca ZHP Grudziądz. W harcerstwie działa od blisko dekady. Odpowiada za działkę wideo. Uwielbia biegać, podróżować po górach.

pwd. Agata Bross

fotograf

Instruktorka Hufca ZHP Koronowo. Zakochana w fotografii analogowej. Studentka medioznawstwa na UMK.

pwd. Rafał Murawski

wideograf & fotograf

Instruktor hufca ZHP Toruń. Jest studentem zarządzania na specjalizacji "Komunikacja w biznesie" i interesuje się videomarketingiem. Ponadto prowadzi drużynę wędrowniczą i kieruje telewizją studencką.

pwd. Dominika Bucholc

menedżer mediów społecznościowych

Instruktorka Hufca ZHP Tuchola. Obecnie pełnomocnik komendy hufca ds. promocji i wizerunku. Prywatnie interesuje się marketingiem i wiąże z tym swoją przyszłość.

Czekamy na Ciebie!

Zgłoś się do nas!

Może to właśnie miejsce na informacje o Tobie? Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz na promocja@kp.zhp.pl

promocja@kp.zhp.pl