Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Zespół Komunikacji i Promocji

Widziałeś kiedyś harcerzy i harcerki z aparatami, telefonami, stabilizatorami do kamer na chorągwianych wydarzeniach? Najprawdopodobniej byliśmy to właśnie my, członkowie Zespołu Komunikacji i Promocji Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP. Codziennie dbamy, aby przekazywać Wam najważniejsze informacje z życia naszej chorągwi. Zajmujemy się tworzeniem relacji fotograficznych, jak i wideo. Przekazujemy, co się dzieje w trakcie chorągwianych wydarzeń nie tylko na Facebooku, ale i na Instagramie. Tworzymy dla Was SharePoint chorągwi i opiekujemy się kontami e-ZHP. I tak, jest tego więcej, ale to już sprawdźcie sami!

Skład Zespołu

Członkowie zespołu:

 • pwd. Artur Lamali – szef zespołu
 • pwd. Michał Pyszora
 • pwd. Maja Rosińska
 • pwd. Joanna Osiecka
 • pwd. Dominika Bucholc
 • pwd. Martyna Szwechowicz
 • Piotr Krystochowicz
 • pwd. Agata Bross
 • pwd. Rafał Murawski

Współpracownicy zespołu:

 • pwd. Weronika Bączek
 •  pwd. Marysia Lewicka
ALF_3983

pwd. Artur Lamali

szef zespołu

Instruktor Hufca ZHP Grudziądz. Na co dzień pracuje w logistyce i studiuje inżynierię łańcuchów dostaw. Lubi alternatywne metody parzenia kawy.

ALF_2460 Cropped

pwd. Joanna Osiecka

helpdesk & strony internetowe

Instruktorka Hufca ZHP Nowe Miasto Lubawskie. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Lubi tworzyć kreatywne rzeczy, a jej ukrytym talentem jest umiejętność ocenienia gramatury papieru po dotyku.

xx pysz

pwd. Michał Pyszora

kamerzysta & helpdesk

Instruktor Hufca ZHP Grudziądz, w którym pełni kilka funkcji, ale główną jest bycie szefem zespołu komunikacji i promocji. W harcerstwie działa od blisko dekady. Odpowiada za działkę wideo. Uwielbia biegać, podróżować po górach.

34605902_1737088679678147_2065844608989921280_n

pwd. Maja Rosińska

szkolenia & HR

Instruktorka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto. W harcerstwie wykorzystuje to, co umie najlepiej, żeby służyć: w promocji pisze i gada (w internecie oraz szkoląc); pracuje też z akademikami. Prywatnie studentka psychologii i zawodowy marketingowiec. Nie wyobraża sobie obozu harcerskiego bez kawy.

aaALF_3952

Piotr Krystochowicz

grafik

Działa w Hufcu ZHP Nowe Miasto Lubawskie. Student filologii angielskiej, grafik bardziej z pasji. Poza tym interesuje się filmem, literaturą, oraz pogłębianiem swojej wiedzy w każdej dziedzinie, która go zainteresuje. Jest również bardzo słaby w opisywaniu samego siebie.

xx bucholc

pwd. Dominika Bucholc

menedżer mediów społecznościowych

Instruktorka Hufca ZHP Tuchola. Obecnie pełnomocnik komendy hufca ds. promocji i wizerunku. Prywatnie interesuje się marketingiem i wiąże z tym swoją przyszłość.

aaaALF_3943

pwd. Weronika Bączek

menedżer mediów społecznościowych

Instruktorka Hufca ZHP Gdynia. Na co dzień studentka medioznawstwa z zamiłowaniem do podróży, żeglarstwa, teatru i dobrej poezji. Na harcerskiej ścieżce oprócz działania w zespole komunikacji i promocji jest drużynową drużyny wodnej oraz zajmuje się kształceniem.

xx murawski

pwd. Rafał Murawski

kamerzysta & fotograf

Instruktor hufca ZHP Toruń. Jest studentem zarządzania na specjalizacji "Komunikacja w biznesie" i interesuje się videomarketingiem. Ponadto prowadzi drużynę wędrowniczą i kieruje telewizją studencką.

xx szwechowicz

pwd. Martyna Szwechowicz

grafik

Instruktorka Hufca ZHP Nowe Miasto Lubawskie. Na co dzień uczy się i pracuje jako grafik. Kocha to, co robi i czerpie z tego ogromna radość. Prowadzi drużynę harcerską.

a-lamali-fot

pwd. Marysia Lewicka

Grafik

Instruktorka Hufca ZHP Toruń. Na co dzień studentka psychologii w biznesie, artystka, aspirująca poliglotka. W kontekście harcerskim zuchowiec, kształceniowiec. Raczej w tej kolejności.

instruktir

pwd. Agata Bross

Fotograf

Instruktorka Hufca ZHP Koronowo. Zakochana w fotografii analogowej. Studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

instruktir

Czekamy na Ciebie!

Zgłoś się do nas!

Może to właśnie miejsce na informacje o Tobie? Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz na promocja@kp.zhp.pl

Kontakt

promocja@kp.zhp.pl