Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Start Zespół Komunikacji i Promocji

Zespół Komunikacji i Promocji

Skład zespołuCelRekrutacjaKontakt
  • pwd. Artur Lamali – szef zespołu
  • pwd. Dominika Bucholc
  • pwd. Cyprian Chmielewski
  • pwd. Kamila Cwudzińska
  • pwd. Joanna Osiecka
  • dh. Dominika Grzywa
  • dh. Martyna Szwechowicz
  • dh Michał Pyszora
  • dh. Maja Rosińska

Celem jest dbanie o dobry wizerunek Związku Harcerstwa Polskiego, Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP oraz podległych jednostek, tworzenie materiałów promocyjnych, dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, edukowanie w zakresie komunikacji i promocji.

Interesujesz się grafiką, mediami społecznościowymi, tworzeniem filmów, fotografią, a może lubisz pisać? A może chcesz nauczyć się czegoś zupełnie nowego, jak zarządzanie WordPressem? Zachęcamy do kontaktu, być może szukamy właśnie Ciebie! Do zobaczenia!

promocja.kp@zhp.net.pl
temat: Rekrutacja – Komunikacja i Promocja

e-mail: promocja.kp@zhp.net.pl

pwd. Artur Lamali – szef zespołu tel. 664 242 228
e-mail: artur.lamali@zhp.net.pl