Wyjazd na zlot kadry w Niemczech – za darmo!

27.04-01.05.2018
Jeśli jesteś drużynowym lub instruktorem, drużynową lub instruktorką, jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda niemiecki zlot kadry, to zapraszamy!

W dniach 27.04-01.05 w Westernohe (niedaleko Frankfurtu nad Menem) odbędzie się zlot kadry organizacji DPSG. Zaproszeni zostali członkowie ZHP, aby zaprezentować znane nam ciekawy formy kształceniowe.

W drodze rekrutacji chcemy zbudować sześcioosobowy zespół, który przygotuje krótkie zajęcia, pokazujące mocne strony ZHP w kształceniu oraz specyficzne rozwiązania, różniące nas od innych organizacji skautowych, a także typową polską zbiórkę dla wybranego pionu wiekowego.

Szukamy:

– jednej osoby, która ma doświadczenie w kształceniu i chciałaby się zaangażować we współtworzenie warsztatów (w języku niemieckim)

– czterech osób, które skończyły 16 lat, są drużynowymi lub instruktorami, działają aktywnie z drużyną i chciałyby wziąć udział w zlocie jako uczestnicy (osoby mówiące po niemiecku i/lub po angielsku)

Zachętą może być fakt, że zlot dla uczestników z Polski będzie bezpłatny, zostaną również zwrócone koszty przejazdu.

Zgłoszenia należy kierować pod adresem anna.rupniewska@zhp.net.pl.

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska
kierowniczka Wydziału Zagranicznego