Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Wojewoda z wizytą w “Smerzynie”

UDOSTĘPNIJ
/
209
Wojewoda z wizytą w “Smerzynie”

9 lipca 2019 r. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz odwiedził nasz Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy “Smerzyn” i obecnych na nim obozowiczów!

Wojewodzie towarzyszyli Komendant Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm Jerzy Gębara, kierownik ośrodka phm Nikodem Dolata oraz Komendantka Hufca ZHP Inowrocław phm. Roksana Jankowska.

Goście zostali oprowadzeni po terenie ośrodka – mogli przekonać się, jak harcerskie ośrodki w naszej chorągwi zmieniają się na lepsze dzięki pracy instruktorów oraz wsparciu samorządów. Reprezentanci towarzyszyli również obecnym na bazie obozowiczom w ich zajęciach – było spotkanie ze strażakami z OSP Żnin, były tańce, były zajęcia na ściance wspinaczkowej…

Goście i komendant chorągwi rozmawiali również o planach współpracy województwa i chorągwi. Wojewoda zapewnił, że Chorągiew Kujawsko-Pomorska wciąż może liczyć na wsparcie realizacji jej celów i zadań statutowych. To była udana wizyta, tak dla naszych gości, jak i gospodarzy – komendy ośrodka i obozowiczów!

 

Więcej zdjęć na social mediach Mikołaja Bogdanowicza oraz Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

%d bloggers like this: