Zmiany w Referacie Seniorów

Zmiany w Referacie Seniorów

7 stycznia 2019 roku w biurze komendy chorągwi w Bydgoszczy odbyło się spotkanie komendantów kręgów i członków Rady Kręgów z nowo powołaną na Kierowniczkę Referatu Seniorów Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm. Haliną  Krystowczyk.

Po spotkaniu w kręgu kominkowym z gawędą o Oldze i Andrzeju Małkowskich (40. i 100. rocznica śmierci twórców harcerstwa polskiego-16 stycznia 2019) obecni przystąpili do prac administracyjnych. Wybrano nowy skład referatu seniorów naszej chorągwi, ustalono  program pracy na najbliższe miesiące, terminy spotkań i podział zadań. Harcmistrzyni Dorota Sucharska, zastępca komendanta chorągwi ds. programowych życzyła wszystkim pełnej realizacji planowanych przedsięwzięć i obiecała wsparcie oraz dobrą współpracę z seniorami naszej chorągwi. Jednym z ważnych ustaleń spotkania jest przystąpienie seniorów do zdobywania Odznaki Patrona Harcerzy.

fot. Heliodor Ruciński
tekst: Halina Krystowczyk