Rada Chorągwi

• phm. Przemysław Singer
  • hm. Aldona Żurańska

Misja Rady Chorągwi

Uchwała nr 4/IV Rady Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP z dnia 23 marca 2019 r. w sprawie Misji Rady Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP
Misją Rady Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP jest wsparcie kadry instruktorskiej w wychowaniu młodego człowieka poprzez współtworzenie przyjaznych warunków do działania metodą harcerską. W szczególności umacniania wszelkich procesów i przedsięwzięć wspólnoty instruktorskiej umożliwiającej wsparcie metodyczne, programowe, kształceniowe i organizacyjne.

Dokumenty

Aby dowiedzieć się nad czym aktualnie pracuje Rada Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP, przejdź do SharePointa e-Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najważniejszymi sprawami. SharePoint chorągwi jest dostępny tylko dla osób posiadających konto e-ZHP.