Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Pozyskaliśmy nowe środki

UDOSTĘPNIJ
/
413
Pozyskaliśmy nowe środki

Wydanie dwuczęściowej publikacji prezentującej walory turystyczne Pałuk

W czwartek (19 lipca) w Urzędzie Marszałkowskim Komendant Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm. Jerzy Gębara oraz skarbniczka hm. Beata Bardzińska uroczyście odebrali umowę na dofinansowanie projektu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na podstawie złożonego wniosku przyznano ponad 80 tysięcy złotych na realizację projektu. Fundusze te umożliwiają wydanie publikacji prezentującej walory przyrodnicze, historyczne, kulturowe i turystyczne Pałuk.

Edukacja ekologiczna

Chorągiew Kujawsko-Pomorska pozyskała również 200 000 zł na edukację ekologiczną. W ramach działalności Funki, Białej i Smerzyna w zajęciach ekologicznych weźmie udział  5 000 dzieci.

%d bloggers like this: