Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Marszałek województwa odwiedził “Pólko”

fot. Artur Lamali
UDOSTĘPNIJ
/
337
Marszałek województwa odwiedził “Pólko”

W środę, 18 lipca 2018 roku Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki odwiedził Harcerski Ośrodek Obozowy “Pólko”, gdzie ugoszczony został przez jego gospodarzy.

Na miejscu obecny był Komendant Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm. Jerzy Gębara, komendant ośrodka hm. Wojciech Chwil, Komendantka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto hm. Beata Kobus oraz Skarbniczka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto hm. Elżbieta Kemnitz.

Marszałek został oprowadzony po terenie ośrodka, gdzie mógł zobaczyć, jak dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich dokonała się znaczna poprawa warunków zakwaterowania. Reprezentanci wspólnie zwiedzili przystań, domki kempingowe, podobozy oraz inne budynki.

Nie zabrakło też czasy poświęconego na rozmowy o wspólnych planach województwa i chorągwi w najbliższej perspektywie.

Zobacz więcej zdjęć:

Marszałek województwa w "Pólku"

 

%d bloggers like this: