Kurs Kadry Kształcącej “Łuczywo”

6-8.04.18 Brodnica, 20-22.04.18 Osielsko

INFORMATOR KURSU KADRY KSZTAŁCĄCEJ ”ŁUCZYWO”
W RAMACH WIOSENNEJ AKCJI SZKOLENIOWEJ CHORĄGWI KUJAWSKO-POMORSKIEJ ZHP

1. Cel kursu

Celem kursu jest wyposażenie instruktorów hufców Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP
w kompetencje trenerskie potrzebne do zdobycia BOKK oraz przygotowanie ich do służby
w pionie kształcenia i pełnienia funkcji członka Zespołu Kadry Kształcącej Hufca.

1. Założenia organizacyjne

Kurs składa się z dwóch biwaków szkoleniowych, z których drugi będzie okazją do samodzielnego prowadzenie zajęć przez kursantów.

1. Terminy i miejsca biwaków:

6-8 kwietnia 2018 r. Brodnica,
20-22 kwietnia 2018 r. Osielsko k. Bydgoszczy
W czasie kursu jego uczestnicy będą mieli dostęp do platformy e-learningowej.

Wymagania dotyczące uczestników:
ukończone 18 lat,
stopień instruktorski– przewodniczka /przewodnik, opłacone składki instruktorskie w 2018 r., adres e-mail w domenie zhp.net.pl.

1. Świadczenia organizatorów:
  • noclegi w szkołach w warunkach turystycznych,
  • obiad w każdą sobotę kursów,
  • wrzątek do pozostałych posiłków,
  • zaopatrzenie na przerwy kawowe.
  • materiały kursowe.
  1. Warunki ukończenia kursu:
  • aktywny udział we wszystkich zajęciach,
  • opracowanie konspektu zajęć,
  • pozytywna ocena poprowadzonych zajęć.

Kursanci, którzy spełnili warunki ukończenia kursu, otrzymują dyplom ukończenia kursu. Pozostali uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa w kursie (nie oznacza to pozytywnego ukończenia kursu).

1. Zgłoszenia:

Przez ankietę zgłoszeniową dostępną tutaj.

Składka zadaniowa wynosi 150 zł.
Wypełnienie elektronicznej ankiety do 15 marca 2018 r. (decyduje kolejność zgłoszeń).

Uiszczenie wpisowego do 25 marca br. (po otrzymaniu potwierdzenia udziału w kursie) Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP
ul. Dworcowa 56, Bydgoszcz
PKO B.P. 20 1440 1215 0000 0000 0989 9405 tytułem: składka zadaniowa Kurs Kadry Kształcącej , imię i nazwisko.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kursy.kuj-pom@zhp.net.pl lub do
Agnieszki Olejniczak – komendantki kursu – agnieszka.olejniczak@zhp.net.pl
tel. 607 754 122

1. Kadra kursu

Kadrę kursu stanowią instruktorzy Zespołu Kadry Kształcącej Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP.
Komendantka kursu: hm. Agnieszka Olejniczak SOKK/433/2016, zastępczyni komendantki kursu: hm. Marta Borkowska SOKK/761/2017