Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Konkurs Filatelistyczny „Lekkoatletyka – królowa sportu”

UDOSTĘPNIJ
/
79
Konkurs Filatelistyczny „Lekkoatletyka – królowa sportu”

Konkurs Filatelistyczny „LEKKO ATLETYKA – KRÓLOWA SPORTU”. Konkurs skierowany do wszystkich grup wiekowych.

Konkurs realizowany zostanie przy współudziale Polskiego Związku Filatelistycznego Okręg Bydgoski oraz Poczty Polskiej, która wyda zwycięskie projekty znaczków w każdej kategorii wiekowej. Wszystkie zainteresowane jednostki harcerskie otrzymają materiał edukacyjny związany z setną rocznicą powstania Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Kujawach i Pomorzu, pomocny w przeprowadzeniu zbiórek na ten temat. Każdy młody człowiek – od zucha, przez harcerza, po wędrownika, będzie mógł zaprojektować swój własny znaczek.

Termin nadsyłania prac do 15.10.2019.

Szczegóły:
hm. Dorota Sucharska
dorota.sucharska@zhp.net.pl


fot. ZHP/Piotr Rodzoch

 

%d bloggers like this: