Intercamp 2019 – zgłoszenia trwają!

Intercamp 2019 – zgłoszenia trwają!

Intercamp to zlot skautów z całej Europy i nie tylko! W tym roku odbędzie się on w dniach 7 – 10 czerwca w miejscowości De Steeg w Holandii. Udział w IC to niesamowita okazja do przeżycia prawdziwie harcerskiej przygody w gronie skautów z różnych krajów, poznanie nowych przyjaciół, wymianę międzykulturowych doświadczeń i nawiązanie ciekawej współpracy zagranicznej!

Jest wiele możliwości wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu…

Kto może zostać uczestnikiem? Harcerki i harcerze w wieku 11-17 lat wraz z opiekunem.

A może masz ponad 18 lat i dobrze porozumiewasz się po angielsku? Zostań członkiem służb zlotowych – International Service Team – zespołu, który organizuje Intercamp!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na IC:

* pozytywna opinia pełnomocnika chorągwi ds. zagranicznych

* potwierdzenie opłacenia składek członkowskich za min. 3 kwartały 2018 r.

* zgoda właściwego komendanta hufca

* [TYLKO PATROLE] meldunek z wykonania zadania przedzlotowego

Aby uzyskać opinię pełnomocnika, należy do 15 grudnia wysłać zgodę komendanta hufca na adres zagranica.kp.@zhp.net.pl.

Szczegóły i zgłoszenia poprzez stronę polskiego kontyngentu: http://intercamp.zhp.pl/zgloszenia-ist/

PORADNIK WYJAZDOWY: klik!

Masz pytanie? Napisz do nas! zagranica.kp@zhp.net.pl

Czuwaj!