harcerstwo z Kujaw i Pomorza

Start Hufce

Hufce

Hufiec to jednostka organizacyjna w organizacjach harcerskich, usytuowana w hierarchii pomiędzy podstawowymi jednostkami organizacyjnymi a chorągwią. W naszej chorągwi działa 21 hufców.

L.P. HUFIEC ADRES STRONA WWW KOMENDANT NUMER TELEFONU ADRES E-MAIL KOMENDANTA ADRES E-MAIL HUFCA
1 HUFIEC ALEKSANDRÓW KUJAWSKI ul. Strażacka 5 87-700 Aleksandrów Kujawski Strona hufca na Facebooku hm. Barbara Kłaczyńska aleksandrowkujawski@zhp.pl
2 HUFIEC BRODNICA ul. Tylna 287-300 Brodnica brodnica.zhp.pl hm. Maciej Betlejewski 792 166 888 maciej.betlejewski@zhp.net.pl brodnica@zhp.pl
3 HUFIEC BYDGOSZCZ-MIASTO ul. Dworcowa 56 85-010 Bydgoszcz http://bydgoszcz.zhp.pl/ hm. Beata Kobus 696 032 749 beata.kobus@zhp.net.pl bydgoszcz@zhp.pl
4 HUFIEC CHEŁMŻA ul. Gen. J. Hallera 21 87-140 Chełmża Strona hufca na Facebooku hm. Bogumiła Obara bogumila.obara@zhp.net.pl chelmza@zhp.pl
5 HUFIEC CHOJNICE ul. Mickiewicza 12a 89-600 Chojnice http://chojnice.zhp.pl/ hm. Wojciech Zygmański 502 180 290 wojciech.zygmanski@zhp.net.pl chojnice@zhp.pl
6 HUFIEC GOLUB-DOBRZYŃ ul. Rynek 19 87-400 Golub-Dobrzyń http://golubdobrzyn.zhp.pl/ pwd. Natalia Bronikowska 723 473 040 natalia.bronikowska@zhp.net.pl golubdobrzyn@zhp.pl
7 HUFIEC GRUDZIĄDZ ul. Hallera 32 86-300 Grudziądz http://grudziadz.zhp.pl/ phm. Małgorzata Szadurska malgorzata.szadurska@zhp.net.pl grudziadz@zhp.pl
8 HUFIEC INOWROCŁAW ul. Solankowa 23 88-100 Inowrocław Strona hufca na Facebooku phm. Roksana Jankowska roksana.jankowska@zhp.net.pl inowroclaw@zhp.pl
9 HUFIEC JABŁONOWO POMORSKIE Rynek 8 87-330 Jabłonowo Pomorskie http://zhpjablonowo.pl/ phm. Dżesika Kulisz dzesika.kulisz@zhp.net.pl jablonowo@zhp.pl
10 HUFIEC KORONOWO ul. Pomianowskiego 7 86-010 Koronowo http://koronowo.zhp.pl/ hm. Włodzimierz Domek koronowo@zhp.pl
11 HUFIEC MOGILNO ul. Kościuszki 5 88-300 Mogilno hm. Stanisław Sochaczewski 667 702 106 stanislaw.sochaczewski@zhp.net.pl mogilno@zhp.pl
12 HUFIEC NAKŁO NAD NOTECIĄ ul. Dąbrowskiego 50 89-100 Nakło n. Notecią phm. Jolanta Maciejewska 694 053 912 jolanta.maciejewska@zhp.net.pl naklo@zhp.pl
13 HUFIEC NOWE MIASTO LUBAWSKIE ul. 3 Maja 14 13-300 Nowe Miasto Lubawskie https://nml.zhp.pl phm. Zbigniew Kremski 604 055 806 zbigniew.kremski@zhp.net.pl nowemiastolubawskie@zhp.pl
14 HUFIEC PAŁUKI Smerzyn 62 89-210 Łabiszyn http://paluki.zhp.pl/ phm. Olga Dolata olga.dolata@zhp.net.pl paluki@zhp.pl
15 HUFIEC POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO ul. Sikorskiego 12 87-850 Choceń http://powiatwloclawek.zhp.pl/ phm. Eliza Zaborowska 695 860 806 e.zaborowska@zhp.net.pl powiatwloclawski@zhp.pl
16 HUFIEC RYPIN ul. Mławska 22a 87-500 Rypin pwd. Artur Sugalski artur.sugalski@zhp.net.pl rypin@zhp.pl
17 HUFIEC SOLEC KUJAWSKI ul. Kościuszki 30 86-050 Solec Kujawski hm. Marcin Cymański marcin.cymanski@zhp.net.pl soleckujawski@zhp.pl
18 HUFIEC ŚWIECIE-POWIAT ul. Pod Murami 1 86-170 Nowe http://swiecie.zhp.pl/ hm. Bartosz Adamczyk bartosz.adamczyk@zhp.net.pl swiecie@zhp.pl
19 HUFIEC TORUŃ Rynek Staromiejski 7 87-100 Toruń http://torun.zhp.pl/ phm. Adam Wiznerowicz adam.wiznerowicz@zhp.net.pl torun@zhp.pl
20 HUFIEC TUCHOLA Plac Zamkowy 1 89-500 Tuchola http://tuchola.zhp.pl/ hm. Danuta Słoma danuta.sloma@zhp.net.pl tuchola@zhp.pl
21 HUFIEC WŁOCŁAWEK ul. Szpitalna 33 87-800 Włocławek http://wloclawek.zhp.pl/ hm. Paweł Bielicki 698 672 298 pawel.bielicki@zhp.net.pl wloclawek@zhp.pl