Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Start Hufce

Hufce

1. Aleksandrów Kujawski im. Ziemi Kujawskiej
ul. Strażacka 5
87-700 Aleksandrów Kuj.
e-mail: aleksandrowkujawski@zhp.pl
Strona hufca na Facebooku
KOMENDANTKA

hm. Barbara Kłaczyńska
tel. +48 880-817-540

barbara.klaczynska@zhp.net.pl

2. Brodnica im. Ziemi Michałowskiej
ul. Tylna 2
87-300 Brodnica
e-mail: brodnica@zhp.pl
strona WWW: brodnica.zhp.pl
KOMENDANTKA

phm. Paulina Kaszlewicz
tel. +48 731-042-777

paulina.kaszlewicz@zhp.net.pl

3. Bydgoszcz-Miasto
im. Bydgoskich Bojowników o Wolność i Postęp Społeczny
ul. Dworcowa 56
85-010 Bydgoszcz
telefon: 52-322-17-94
e-mail: bydgoszcz@zhp.pl
strona WWW: bydgoszcz.zhp.pl
KOMENDANTKA

hm. Beata Kobus
tel. +48 696-032-749
beata.kobus@zhp.net.pl

4. Chełmża im. Antoniego Depczyńskiego
ul. Gen. J. Hallera 21
87-140 Chełmża
e-mail: chelmza@zhp.pl
Strona hufca na Facebooku
KOMENDANTKA

hm. Bogumiła Obara
tel. + 48 609 520 711

bogumila.obara@zhp.net.pl

5. Chojnice
ul. Mickiewicza 12a
89-600 Chojnice
e-mail: chojnice@zhp.pl
strona WWW: chojnice.zhp.pl
KOMENDANT

hm. Wojciech Zygmański
tel. + 48 502-180-290

wojciech.zygmanski@zhp.net.pl

6. Golub-Dobrzyń
ul. Rynek 19
87-400 Golub-Dobrzyń
e-mail: golubdobrzyn@zhp.pl
strona WWW: golubdobrzyn.zhp.pl
KOMENDANT

hm. Szymon Wiśniewski
tel. +48 608-154-720

szymon.wisniewski@zhp.net.pl

7. Grudziądz
ul. Chełmińska 104
86-300 Grudziądz
telefon: + 48 505-091-714
e-mail: grudziadz@zhp.pl
strona WWW: grudziadz.zhp.pl
KOMENDANTKA

hm. Elżbieta Fabińska
tel. +48 501-168-193

elzbieta.fabinska@zhp.net.pl

8. Inowrocław im. Aleksandra Kamińskiego
ul. Solankowa 23
88-100 Inowrocław
e-mail: inowroclaw@zhp.pl
Strona na Facebooku
KOMENDANTKA

pwd. Roksana Jankowska
539-652-897
roksana.jankowska@zhp.net.pl

9. Jabłonowo Pomorskie im. hm. Jana Perszke
Rynek 8
87-330 Jabłonowo Pomorskie
telefon: +48 726-347-535
e-mail: jablonowo@zhp.pl
strona WWW: zhpjablonowo.pl
KOMENDANT

hm. Leszek Turowski
tel. +48 726-347-535

leszek.turowski@zhp.net.pl

10. Kijewo Królewskie
ul. Św. Wawrzyńca 2/3
86-253 Kijewo Królewskie
e-mail: kijewokrolewskie@zhp.pl
KOMENDANT

hm. Jan Gulczyński
tel. + 48 566-867-783

11. Koronowo
ul. Pomianowskiego 7
86-010 Koronowo
telefon: 52-382-28-62
e-mail: koronowo@zhp.pl
strona WWW: koronowo.zhp.pl
KOMENDANTKA

pwd. Daria Domek
tel. + 48 601-665-256

daria.domek@zhp.net.pl

12. Mogilno im. Jana Kilińskiego
ul. Kościuszki 5
88-300 Mogilno
telefon: 52-315-27-80
e-mail: mogilno@zhp.pl
KOMENDANTKA

hm. Barbara Bultrowicz
tel. + 48 605-534-452

13. Nakło im. Powstańców Wielkopolskich
ul. Dąbrowskiego 50
89-100 Nakło n. Notecią
telefon: + 48 694 053 912
e-mail: naklo@zhp.pl
KOMENDANTKA

phm. Jolanta Maciejewska

14. Nowe Miasto Lubawskie im. Bohaterów Września 1939 r.
ul. 3 Maja 14
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
telefon: 56-474-24-54
e-mail: nowemiastolubawskie@zhp.pl
strona na Facebooku
KOMENDANT

pwd. Michał Maron
tel. + 48 693-313-360
michal.maron@zhp.net.pl

15. Rypin
ul. Mławska 22a
87-500 Rypin
KOMENDANT

pwd. Kamil Borowski
tel. + 48 536 908 498
kamil.borowski@zhp.net.pl

 16. Pałuki
Smerzyn 6289-210 Łabiszyn
e-mail: paluki@zhp.pl
strona WWW: paluki.zhp.pl
KOMENDANTKA

hm. Alicja Przybyłowicz
tel. + 48 605-201-064
alicja.przybylowicz@zhp.net.pl

17. Solec Kujawski
ul. Kościuszki 30
86-050 Solec Kujawski
telefon: 52-387-18-04
e-mail: soleckujawski@zhp.pl
KOMENDANT

phm. Marcin Cymański

18. Świecie – Powiat
ul. Pod Murami 1
86-170 Nowe
telefon: 52-332-86-22
e-mail: swiecie@zhp.pl
strona WWW: swiecie.zhp.pl
KOMENDANT

hm.  Rafał Openkowski
tel. 663-546-062
rafal.openkowski@zhp.net.pl

19. Toruń im. Mikołaja Kopernika
Rynek Staromiejski 7
87-100 Toruń
telefon: 56-622-83-51
e-mail: torun@zhp.pl
strona WWW: torun.zhp.pl
KOMENDANT

hm. Artur Majerowski
tel. + 48 667-354-030
artur.majerowski@zhp.net.pl

20. Tuchola im. Bohaterów Walk o Wolność Ziemi Tucholskiej
Plac Zamkowy 1
89-500 Tuchola
telefon: 52-564-25-39
e-mail: tuchola@zhp.pl
strona WWW: tuchola.zhp.pl
KOMENDANTKA

hm. Danuta Słoma
tel. + 48 661-496-635
danuta.sloma@zhp.net.pl

21. Powiatu Włocławskiego
ul. Sikorskiego 12
87-850 Choceń
e-mail: powiatwloclawski@zhp.pl
strona WWW: powiatwloclawek.pl
KOMENDANTKA

phm. Katarzyna Jankowska
tel. + 48 697-288-519

katarzyna.jankowska@zhp.net.pl

22. Włocławek 
ul. Szpitalna 33
87-800 Włocławek
telefon: 54-232-79-57
e-mail: wloclawek@zhp.pl
strona WWW wloclawek.zhp.pl
KOMENDANT

hm. Piotr Walburg
tel. + 48 793-147-147
piotr.walburg@zhp.net.pl