Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Giełda Programowa 2018 – podsumowanie

UDOSTĘPNIJ
/
213
Giełda Programowa 2018 – podsumowanie

Czas podsumować Giełdę Programową 2018! Cieszymy się, że harcerki harcerze z naszej chorągwi podeszli do niej z zapałem  po latach przerwy w organizacji tej imprezy. Niektórych z nich nie przestraszyła również nowa forma dzielenia się zrealizowanymi przez siebie projektami – przypomnimy, że w tym roku wydarzenie nie odbyło się fizycznie, a jedynie w wydarzeniu na Facebooku, zaś środowiska mogły zaprezentować swoje inicjatywy w filmikach.

Dziękujemy tym, którzy wzięli udział w naszej giełdzie, czy to przesyłając swoje zgłoszenie czy śledząc wydarzenie, za zapał i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie na stałe przywróci Giełdę Programową do kalendarza imprez chorągwianych.

Początki są zawsze trudne – dlatego dziękujemy tym, którzy podjęli trud przygotowania materiałów filmowych w pierwszej giełdzie po przerwie. Niestety zgłoszeń było za mało, by wyłonić zwycięzców – i choć żaden z przesłanych filmików nie jest w pełni zgodny z regulaminem, chcemy docenić waszą pracę. Zaangażowanym środowiskom zastaną wręczone nagrody za uczestnictwo – skontaktujemy się z wami w celu ich wręczenia.

Wszyscy uczestnicy giełdy będą mogli obejrzeć zgłoszone w tym roku filmiki na wydarzeniu na Facebooku – zaprogramujmy się na Kujawy i Pomorze!

%d bloggers like this: