harcerstwo z Kujaw i Pomorza

Gala-Niezwyczajni Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP 2019

Gala-Niezwyczajni Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP 2019

Znamy już wyniki tegorocznej edycji plebiscytu instruktorskiego Niezwyczajni Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP 2019! To oznacza, że już teraz możemy Was zaprosić na galę, która odbędzie się 16 grudnia 2019 roku w Inowrocławiu o godzinie 18:00.

Cztery kategorie, czworo zwycięzców! Już w poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu dowiemy się, kto w tym roku zdobędzie tytuł Niezwyczajnych w następujących kategoriach:

• HARCERSKI SPECJALISTA
  • DRUŻYNOWY
  • PRACA Z KADRĄ
  • INSTRUKTOR ROKU

Miejsce: Solanki, Zakład Przyrodoleczniczy w Inowrocławiu

Data i godzina: 16.12.2019, 18:00

Gala Niezwyczajni Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP 2019 jest objęta patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza oraz Kuratora Kujawsko-Pomorskiego Marka Gralika.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 ROHiS.

Podczas gali odbędzie się także podsumowanie konkursów dofinansowanych przez budżet Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.